0%
حکاکی لیزری فلزات | برش لیزری فلزات

حکاکی لیزری فلزات | برش لیزری فلزات

حکاکی فلزات

امروزه با استفاده از لیزرهای صنعتی جلوی تمامی افراد سودجو را می توان گرفت به این صورت که می توانید روی قطعات صنعتی نام برند و یا سریال نامبر مخصوص ان قطعه و یا لوگو خود را حکاکی کنید و به اسانی قطعات قابل تشخیص باشند و مطمئن خواهید بود که هیچ گاه این اطلاعات از روی قطعات پاک نخواهد شد زیرا لیزر یک لایه از روی جنس را برمیدارد و هیچ گاه پاک نمی شود 

حال نه تنها لیزر صنعتی بر روی قطعات صنعتی کارامد هست بلکه شما می توانید با استفاده از حکاکی لیزری نام یا تاریخ مهم زندگی خود را بر روی انواع زیورالات و حلقه حکاکی کنید و تا ابد با نگاه کردن به انها خاطرات خوشی را مرور کنید. برای اطلاع بیشتر در ارتباط با خدمات حکاکی لیزری با ما تماس بگیرید.

برش لیزری فلزات

لیزرهای صنعتی زندگی صنعتی همه ما را سهولت بخشیدند برای مثال قطعات صنعتی که از جنس فلز هستند و هیچ ابزاری قادر به نفوذ در فلز نیست امروزه با استفاده از دستگاه های لیزر صنعتی این مشکل حل شده به این صورت که با استفاده از دستگاه های روز لیزر می توان این فلز ها را در هر ابعادی و با هر شکل و طرحی برش داد البته این امکان را نیز برای ما بوجود اورده که در کمترین زمان و با بیشترین دقت قطعات کاملا یک اندازه داشته باشیم.

شرکت بی تی سی یکی از با سابقه ترین شرکت ها در زمینه خدمات لیزر صنعتی و حکاکی لیزر صنعتی، حکاکی و برش فلزات و همین طور حکاکی و برش غیر فلزات آماده انجام سفارشات شما با بهترین کیفیت می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

021-88530440

برای دیدن نمونه های بیشتر به اینستاگرام ما مراجعه کنید 

btc_company

خدمات حکاکی و برش فلزات شرکت بی تی سی

حکاکی بر روی انواع سنسور و قطعات ماشین

حکاکی بر روی انواع سنسور و قطعات ماشین

حکاکی بر روی انواع سنسور و قطعات ماشین

حکاکی روی قطعات خودرو بسیار مورد توجه است. شایان ذکر است که لیزر هیچ گونه اسیبی به قطعات نمی زند

حکاکی بر روی انواع زیور الات

حکاکی بر روی انواع زیور الات

حکاکی بر روی انواع زیور الات

حکاکی نام و یا تاریخ مهم ترین روزهای زندگی افراد بر روی حلقه و پلاک طلا، نقره، استیل و ...

حکاکی بر روی انواع پاوربانک و فلش مموری

حکاکی بر روی انواع پاوربانک و فلش مموری

حکاکی بر روی انواع پاوربانک و فلش مموری

با استفاده از دستگاه لیزر صنعتی می توان بر روی انواع هدایای تبلیغاتی مثل پاور بانک و فلش حکاکی انجام داد

برش بر روی انواع فلزات

برش بر روی انواع فلزات

برش بر روی انواع فلزات

دستگاه لیزر صنعتی این امکان را به ما می دهد که در سریع ترین زمان و با دقت بسیار بالا در ضخامت های متفاوت ورقه های فلز را برش بدهیم

حکاکی لیزری فلزات

فلزات مواد مقاوم در برابر حرارت هستند ، مارک گذاری فلزات به تابش لیزر با چگالی بالا نیاز دارد. اساساً ، قدرت متوسط ​​لیزر منجر به ذوب شدن می شود و حداکثر قدرت باعث تبخیر مواد می شود.. لیزر بر روی فولاد ضد زنگ در حکاکی سنتی، بدترین مواد حکاکی با لیزر بودند. این مشکل اکنون با استفاده از لیزر با طول موج کوتاهتر از لیزر سنتی CO2 با طول موج 10،640 نانومتر حل شده است. با استفاده از لیزر ها با طول موج 1064 نانومتر یا هارمونیک های آن با سرعت 532 و 355 نانومتر ، فلزات به راحتی می توانند با استفاده از سیستم های تجاری حک شوند.

صفحات فلزی حکاکی لیزری با فلز کاملاً صیقلی و روکش شده با رنگ مینای دندان ساخته می شوند تا "سوخته" شوند. در سطح 10 تا 30 وات ، حکاکی های عالی انجام می شود زیرا مینای دندان کاملا پاک می شود. تعداد زیادی از حکاکی های لیزری به صورت حروف برنجی یا نقره ای با روکش نقره در زمینه مشکی یا لعابی تیره به فروش می رسد. در حال حاضر طیف گسترده ای از اتمام ها از جمله جلوه های مرمر چاپی روی مینای دندان موجود است. آلومینیوم آنودایز شده معمولاً با دستگاههای لیزر CO2 حک یا حکاکی می شود. این فلز به راحتی می تواند با جزئیات تمیز و چشمگیر حک شود.

لیزر رنگی را که در معرض بستر آلومینیوم سفید یا نقره ای قرار دارد سفید می کند. اگرچه حکاکی لیزر در رنگ های متنوع وجود دارد ، اما آلومینیوم آنودایز شده با حکاکی لیزری بهترین تضاد را در بین تمام رنگ ها ایجاد می کند. برخلاف اکثر مواد ، حکاکی آلومینیوم آنودایز هیچ دود یا پس مانده ای باقی نمی گذارد. پوشش اسپری را می توان برای استفاده خاص از فلزات حکاکی لیزر بدست آورد ، این اسپری ها یک پوشش قابل رویت در برابر نور لیزر ایجاد می کنند که پوشش را به زیر لایه محل عبور لیزر می بخشد. به طور معمول ، از این اسپری ها می توان برای حکاکی مواد غیرقابل مشاهده یا بازتابنده نوری مانند شیشه نیز استفاده کرد و در رنگ های متنوعی موجود است.  علاوه بر پوشش های اسپری ، برخی از فلزات با مارک لیزری برای تصویربرداری از قبل پوشانده شده اند. محصولاتی از این قبیل سطح فلز را به رنگ دیگری (غالباً سیاه ، قهوه ای یا خاکستری) تغییر می دهند.

افزودن ماژول جدید